Menu

Медична реформа на Бородянщині: перші підсумки

Реформа медицини Реформа медицини

Головний лікарь Центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Бовсуновський на робочій зустрічі з т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко, доповів про те, що бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги перебуває на І етапі реорганізації впровадження медичної реформи, повідомляє прес-служба Бородянської РДА.

Нагадаємо, що 2 квітня 2018 року стартувала довгострокова національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї», під час якої українці мають обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів і підписати з ними декларації.

За першими підсумками в Бородянському районі із 32 лікарів у системі «ХЕЛСІ» зареєстровано 31, натомість електронний цифровий підпис отримали всі лікарі.

Реєстрацію декларацій в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини розпочато в таких населених пунктах як Бородянка, Бабинці, Немішаєєве, Луб’янка, Блиставиця, Здвижівка, Пилиповичі, Пісківка. В свою чергу проблеми з підключенням до мережі інтернет існують в Загальцях, Мирчі, Козинцях, Мигалках, Майданівці. В свою чергу Мирчанською, Козинцівською, Мигалківською, Майданівською сільськими радами кошти для придбання комп’ютерної техніки виділені, але техніку ще не закуплено.

Наразі у більшості сіл та селищ вже встановлено комп’ютерне обладнання, громадяни заповнюють електронні декларації, Центром ведеться відповідна активна інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення.

Також стало відомо, що ділянку під будівництво Бородянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини винесено в натуру і на сьогоднішній день вже виготовляється технічна документація на право власності

На сьогоднішній день КЗ БРР «Бородянський ЦПМСД» включає в себе 15 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 23 фельшерсько-акушерських пунктів.

Як відомо, розрядженням КМУ від 22.03.2017р. №194-р затверджено перелік і склад госпітальних округів Київської області, серед яких є Бородянський госпітальний округ (міста Буча, Ірпінь, Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Поліський райони).

Також нещодавно стало відомо, що селищною радою Бородянки були виділені коштів на придбання сучасного апарату для зварювання тканин.


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бородянки є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бородянкі" ОБОВ'ЯЗКОВА!